Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jmenuji se Šarlota a je mi 20 let. Žiji a pracuji v Praze.
O Wiccu jsem se začala zajímat před 5-6 lety. Poprvé jsem se dozvěděla co je to Wicca z
Eurikovy stránky. Nejdřív sem tomu nevěnovala moc pozornosti, ale později mě zaujala natolik, že jsem začala zbírat všechny možné informace.

Další info o mně:
*ze všeho najradši čtu-horory(Stephena Kinga), dále sci-fi, cestopisy, dobrodružnou literaturu a detektivky(Dick Francis)
*dále mám ráda přírodu, procházky kolem řeky a v lese,
*popovídání si s přátelemi v hospůdce(samozřejmě že piju pouze kofolu=o)),
*taky mám ráda zvířata(všechny až na pavouky, těch se hrozně bojím),
*dělám svíčky, maluju na skleničky, pletu náramky a tak celkově blbnu.

Edit:
Věřte mi nebo ne ale teˇd se opravdu stydím. Pro mě tyto stránky už dávno upadly v zapomnění. Nebyl čas, nálada, co napsat. Celkově jsem pochopila, že něco takového udržovat v chudu chce víc, než jen nadšení. 

V úvodu o mně jsem provědla menší změny. Za ten čas se toho celkem dost změnilo. Mám dostudováno a momentálně tedy bydlím a pracuji v Praze (i když stále doufám, že budu i studovat, bohužel řeším jisté existenční potíže...ale to je jiná).

Nevím proč mě to napadlo zrovna dneska večer, ale z nějakého důvodu jsem si po hodně dlouhé době vzpomněla na tento projekt a zkusila zadat adresu (po usilovném přemýšlení), myslela jsem, že vše je už dávno zrušeno a ono ejhle...tyto stránky někdo navštěvuje. Možná jsou to jenom zbloudilci, co prostě klikli a zase odešli, ale stejně mě to potěšilo. V rámci svých možností bych chtěla tento web zase rozvíjet. Za tu dobu, co vznikly tyto stránky mám zase načteno víc knih, o něco více vlastních zkušeností, odzkoušeno co se zkusit dalo...

Toˇt zatím vše...a pro některé-kontakt na sebe nedávám, nemějte mi to za zlé, ale cením si svého soukromí. Díky


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sprava

(Josef hala, 11. 6. 2019 23:25)

Ahoj všem preju navázání s pozitivní skusenosti a navázání na lásku pana a paní. Jsem samostatný učeň A také vym že tato vyra je mnoho středna
Měl sem krásnou návštěvu bohyně ktera mi pomohla s pohlazením.Ucim se teď přejímá to co mi bylo dáno. Přeji hodně hojnosti v tvé představě. A bohaté přejímani v tvoření. Držím palečky

Sprava

(Josef hala, 11. 6. 2019 22:49)

Ahoj mám jen takový dotas taky věříš že vestby a okultní Eda funguje přes kov ne li železo funguje já ne. Mám nedar se kterým se učím žít a tak nějak bych se chtěl o tuto věc podělit.
Bude to znít asi šíleně ale jestli chápeš nemusím číst abych věděl. Je to tak.. Myslím si že možnost se podělit o toto vyru bych změnil vše skoro vše. Aboj

What causes enormous blood pressure

(AHaiseoritte, 9. 10. 2018 3:52)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-en-ligne/

Pokračuj prosím

(Naty, 11. 6. 2018 17:37)

Bylo by super, kdybys blog zase rozjela.. :)

Piš znovu prosím

(Mensis Nobilis, 20. 3. 2018 21:44)

Byla bych ráda, kdyby jsi tento blog zase rozjela, o wiccu se zajímám a ráda bych tu viděla nějaké novinky, rady a podobně :)

back magic

(Dimitar, 12. 2. 2018 12:33)

Hello,
I'm suffering from black magic from several months.
Can someone practissing Wicca help me?
I will be extremely thankful!
my email is: dimitar20unit@gmail.com

upozornění

(Alka, 19. 11. 2016 19:04)

je to satanismus, děvče.

Wicca

(Bellinka113, 8. 6. 2013 18:10)

Nejsem tu náhodou Šarlot,
moc mě to zaujalo,také věřím ve wicca už dost dlouho,mám taky stránky: www.bwmagic.blog.cz
prosím koukni se na to a dej komentář.
Děkuju Bella,12 let :*

Coven Tiámat

(Daraija, 1. 1. 2013 19:18)

Ahoj, náhodou jsem narazila na tvé stránky. Zakládám e-coven, neměla bys zájem stát se šlenem?
Podívej se na stránku covenu http://coven-tiamat.blog.cz/ , v případě zájmu nás můžeš kontaktovat prostřednictvím zprávy autorovi na našem blogu.
Pokud by měl zájem i někdo jiný, kdo se zajímá o Wiccu, rádi ho uvítáme.

náhoda

(alena, 22. 6. 2012 10:24)

trefila jsem opravdu náhodou na tuhle stránku..vemte mě do party..už jsem stará a mám zkušenosti.. =o)

zalozeni skupinky

(Marcus, 30. 11. 2011 1:31)

mam ambici zalozit skupinu lidi, co si budou navzajem sdelovat zazitky a info, kdyztak piste na Marcus.Oroboros@seznam.cz

New Age

(Jarda, 24. 4. 2011 14:58)

Zdravím všechny, na tyto stránky jsem se jistojistě nedostal náhodou, jelikož o přírodním náboženství jsem se dozvěděl již před léty od svých kamarádů, kteří jako podklad zakoupily knihu od Raymonda Bucklanda nesoucí jméno Velká kniha čarodějnictví a magie. Ti kamarádi bohužel o toto téma ztratily zájem, ale ve mě se tento zájem naopak probudil. Již od malička jsem se velice zajímal o přírodu, přírodní jevy, přírodní síly, počasí a meteorologie, rostliny, bylinkářství, jejich pěstování, využití, z části i léčitelství, ale shon dnešního světa, stereotypnost, povinnosti, ale i hodnoty dnešní doby potlačily jakýkoliv vývoj v tomto směru a dělat jakékoliv pokroky v této problematice. Proto, jelikož ke mě dorazil internet bohužel fakticky nedávno, jsem se těšil na chvilku, kdy budu moci zadat do vyhladávače název wicca! A ejhle, jsem příjemně překvapen. Je velice dobře, že existují potencionální vyznavači této víry, nýbrž toto staronové přírodní náboženství má býti znovu vyneseno na světlo světa a projít érou rozvoje a rozšíření mezi lidmi, ne snad z důvodu, aby se vyplnily vizionářské věštby jistých osob působících daleko v naší historii na problematiku 21. století, ale proto, aby se lidstvo konečně odebralo opět tou správnou cestou, kterou by skutečně měli kráčet a veškeré znalosti a dobro předávat svým dětem. Myslím si, že je to jediný nejhumánější způsob jak pomalu měnit svět a společnost v něm k lepším zítřkům. A můžeme být šťastni za to, že právě nám, ať už to bylo od kohokoliv, byla dána šance v jistém čase a prostoru začít bojovat za to, aby se rok 2012 stal jistým mezníkem časů, které se kladně zapíšou do historie lidstva. Nezbývá mi říci nic jen než: "nechť se staň!" a "utužujte svoji víru, drazí!"

HKRDGWEAa

(uhtred, 2. 1. 2011 20:02)

si zadana

:-)

(Samantha, 3. 12. 2010 20:17)

Dala bys mi na sebe kontakt?....Když tak mi napiš do mailu....nikolaseidlerova@centrum.cz...jsem taky z Ostravy.

Prosím o radu

(Jarmila Pospíšilová, 5. 10. 2010 17:07)

Mám dotaz,jestli se dá WICCOU prolomit,nebo úplně odstranit negativní energie u druhé osoby.Pokud ano,jak nebo jakým způsobem mám pokračovat? Děkuji za odpověď email jaruskapos@seznam.cz

Budte zdrávi,

(wolf, 8. 9. 2010 12:04)

pokud znáte někoho, kdo wiccu praktikuje, dejte mi prosím vědět je to moc důležité, jedná se o vlka, který mi ztrpčuje život...můj email je : hawkv999@seznam.cz

...

(Petr , 7. 7. 2010 23:56)

Ahoj, chi Ti pochválit tvé velmi povedené stránky. O wiccu se zajímám asi 2 roky, ale zatím sem se neodvážil, ji uvést do praxe a začít žit naplno podle ní. moje icq je 390 939 689. upřímě řečeno neznám ve svém okolí nikoho, kdo by se wicce věnoval, tak chci začít praktikovat wiccu samostatně. jinak co se knih týká mohu doporučit i knihy od Scotta Cunninghama :-)

Spolek

(Marcus, 29. 6. 2010 20:56)

ahoj ma mila,
vidim, ze se cinis a ve sve cinnosti nejsi sama, cini se i jini, nedavno z nich vznikl spolek, nechces se dozvedet vice?
jinak neboj, nejsme parta 15+ ani nejaci blazni, ale solidni lide...
kdyztak napis na poleva89@seznam.cz

Rada pro začátečnice

(Elis, 1. 6. 2010 15:29)

Ahoj, nejsem sice autorkou těhle stránek, ale taky se zajímám o wiccu. Ráda bych odpověděla (doufám, že auttorka stránek mi to nebude mít za zlé) na vaše otázky jak začít s wiccou. Já sama se o wiccu zajímám už delší dobu, ale opravdovému studiu tohoto náboženství se věnuji asi půl roku a torufám si říct, že poradit vám můžu. :) Takže zajděte do knihkupectví nebo třeba do knihovny, ale tam nevím jestli tyto knihy najdete, a začněte tím, že si přečtete knihu o wicce doporučuju například Mladé čarodějnice od Silver RavenWolf, kde najdete odkaz na další knihy a návod jak případně pokračovat.
Hodně štěstí :)

Kontakt

(Elis, 1. 6. 2010 15:20)

Ahoj,
zaujaly mě tvoje stránky i to co si zde o sobě napsala, ráda bych si s tebou třeba vyměnila kontakt a zeptala se na pár věcí. Moje icq je 412-608-716 a email Elis.green@centrum.cz